VİSTA GRUP BARKOD TARTIM OTOMASYON BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

VİSTA GRUP, barkod otomasyonu ve güvenlik sistemleri konusunda uzman ekibiyle sektörde öncü kuruluş olmayı ilke edinmiş, verdiği hizmetlerin referansı ışığında yatırımlarını devam ettirmiş ve 3S (Satış-Servis-Sorumluluk) hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ,
Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden zamanın ötesinde düşünerek bilgiyi ve teknolojiyi en doğru ve yaratıcı şekilde kullanan kurumsal ve bireysel ilerleyişin önemini kavramış, müşteri mutluluğunu standartların  üstüne çıkarabilmiş bir marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ,
20 yıl boyunca biriktirdiği deneyimlerini insani ve toplumsal değerlerini kaybetmeden, sektöründe kazandırmak, yüksek hizmet kalitesi ve yaratıcı çözümleriyle sektöründe fark yaratmaktır.

İLETİŞİM

VAZGEÇİLMEZLER

1-Dürüst ve kaliteli ticaret anlayışı

Müşteriilerimizi güler yüzle karşılamak ve onlara dürüst davranmak.

2- Üstün Hizmet

Müşterilerimize standartların üzerinde ürün ve hizmet sunmak.

3-Fırsat Avantajları

Müşterilerimize avantajlar sağlayarak işlerine değer katmak.

4- Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin en geç 5 iş gününde almış olduğu  ürün ve hizmetlerden memnuniyetlerini sormak

ORTAKLARIMIZ

DESIS TARTIM SİSTEMLERİ

ETS Elektronik Tartı Sistemleri San. Ve Tic. Ltd.Şti  2005 yılında tartı sektöründe  DESİS markasıyla faaliyete başlamıştır. DESİS,  tartı sektöründe geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek her türlü ürün ve çözümü sağlamaktadır. Türkiye genelinde 200’ü aşkın bayi ve servis ağı ile ürünlerin satış ve servis hizmetini vermektedir.

DİA YAZILIM

DİA (Değişime İlk Adım) Ticari Yönetim Sistemi, 2004 yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulan DİA Yazılım AŞ.tarafından geliştirilmiştir. ODTÜ Teknokent Ar-Ge Ofisi’nde geliştirilen DİA, DİA Yazılım AŞ.’nin lokomotif ürünüdür.

CAS ELEKTRONİK

CAS Elektronik San. Ve Tic. A.Ş. %99 ana hissedarı CAS Corporation olan 1992 yılında kurulmuştur. CAS Elektronik A.Ş. CAS markalı cihazların pazarlama, üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürütür.

TEM ELEKTRONİK

1995 yılında Kenan İstanbullu ve Seyhan İstanbullu tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan beri İstanbul’da faaliyet gösteren Tüm Elektronik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik tartı aletleri (Elektronik terazi ve baskül) üretimi yapmakta olup; tartı sistemlerine yeni boyutlar getirerek, ülkemizin kaynaklarıyla, yerli ve kaliteli ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.

matrix

vistagruplogo_original_original